Litografi, "Hos Trollen". Signerad. Inramat. (31x34,5)
4 000 SEK | 2016-02-19 11:52 |
3 800 SEK | 2016-02-19 21:38 |
1 800 SEK | 2016-02-18 19:46 |
1 000 SEK | 2016-02-18 22:47 |
150 SEK | 2016-02-18 20:50 |
100 SEK | Startpris |