Olja på pannå, vinterlandskap med rådjur. Signerad och daterad 76. (39,5x55)
2 700 SEK | 2016-02-21 09:25 |
2 600 SEK | 2016-02-19 22:03 |
1 700 SEK | 2016-02-19 20:36 |
1 000 SEK | 2016-02-18 23:39 |
100 SEK | 2016-02-18 19:59 |
100 SEK | Startpris |