Etsning, "På Hemsö". Signerad. Inramad. (19,3x14,2)
7 400 SEK | 2016-02-20 11:33 |
7 200 SEK | 2016-02-21 09:54 |
6 200 SEK | 2016-02-20 20:09 |
4 600 SEK | 2016-02-20 20:08 |
3 600 SEK | 2016-02-20 01:37 |
3 400 SEK | 2016-02-18 23:06 |
2 500 SEK | 2016-02-19 00:31 |
550 SEK | 2016-02-18 23:02 |
500 SEK | 2016-02-18 21:34 |
500 SEK | 2016-02-18 22:32 |
400 SEK | 2016-02-18 21:14 |
100 SEK | Startpris |