Etsning, "Gulli II". Signerad. Inramad. Bladet något buligt. (19,7x14,8)
6 200 SEK | 2016-02-20 11:34 |
6 000 SEK | 2016-02-20 13:54 |
2 600 SEK | 2016-02-18 23:07 |
1 000 SEK | 2016-02-19 22:20 |
800 SEK | 2016-02-19 08:31 |
100 SEK | 2016-02-18 23:02 |
100 SEK | Startpris |