Etsning, "Sommar". I plåten signerad och daterad 1907. Inramad. (17,6x12,1)
8 200 SEK | 2016-02-21 11:58 |
8 200 SEK | 2016-02-21 11:59 |
4 600 SEK | 2016-02-21 11:43 |
4 000 SEK | 2016-02-18 23:08 |
4 000 SEK | 2016-02-20 13:53 |
2 600 SEK | 2016-02-19 08:50 |
500 SEK | 2016-02-18 21:35 |
500 SEK | 2016-02-18 23:02 |
400 SEK | 2016-02-18 21:32 |
300 SEK | 2016-02-18 21:15 |
100 SEK | Startpris |