4. Jardiniere i silver, GAB, Nyrenässans, 1800-talets slut

Glasinsats med slipad dekor. Hänklar och fötter i form av delfiner. Godronnerad form. Insats med smärre naggar. (Längd 46, höjd 14, bredd 30)

Varunr 192366

21 Februari 2016 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 10 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK

6 800 SEK2016-02-21 12:00
6 600 SEK2016-02-21 11:25
6 400 SEK2016-02-20 16:18
5 000 SEK2016-02-19 09:20
2 600 SEK2016-02-18 22:41
2 200 SEK2016-02-18 22:38
750 SEK2016-02-18 21:48
100 SEK2016-02-18 21:32
100 SEK Startpris

2016-02-21 Månadsauktion, Söndag 21 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms