Med förgylld dekor. Mindre förgyllningsslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 8)
5 200 SEK | 2016-02-21 11:32 |
5 000 SEK | 2016-02-20 09:44 |
4 600 SEK | 2016-02-21 10:19 |
3 200 SEK | 2016-02-19 17:56 |
1 800 SEK | 2016-02-19 17:53 |
1 200 SEK | 2016-02-19 09:29 |
1 100 SEK | 2016-02-19 07:11 |
500 SEK | 2016-02-18 21:52 |
500 SEK | 2016-02-18 23:40 |
400 SEK | 2016-02-18 23:03 |
300 SEK | 2016-02-18 21:27 |
200 SEK | 2016-02-18 21:16 |
100 SEK | Startpris |