Handkolorerat träsnitt, "Köp blommor". Signerad och daterad 1963. Inramad. (24x40)
3 400 SEK | 2016-02-21 11:00 |
3 200 SEK | 2016-02-21 10:22 |
3 000 SEK | 2016-02-20 23:28 |
1 800 SEK | 2016-02-20 10:14 |
1 600 SEK | 2016-02-20 10:11 |
1 100 SEK | 2016-02-19 08:36 |
100 SEK | 2016-02-18 19:57 |
100 SEK | Startpris |