Färglitografi, sagomotiv. Signerad och numrerad. Inramad. (32x24,5)
650 SEK | 2016-03-13 11:36 |
600 SEK | 2016-03-13 09:30 |
550 SEK | 2016-03-12 15:44 |
450 SEK | 2016-03-11 20:18 |
400 SEK | 2016-03-11 16:15 |
200 SEK | 2016-03-11 06:28 |
200 SEK | 2016-03-11 09:26 |
100 SEK | Startpris |