Kopparstick, "Balladen om Sir Hugh". Signerad och numrerad. (49x64)
1 900 SEK | 2016-03-13 09:08 |
1 800 SEK | 2016-03-12 22:39 |
1 500 SEK | 2016-03-12 22:32 |
1 300 SEK | 2016-03-12 16:35 |
1 000 SEK | 2016-03-12 11:14 |
800 SEK | 2016-03-11 13:47 |
100 SEK | 2016-03-11 00:52 |
100 SEK | Startpris |