Färglitografi, motiv med troll. Signerad och numrerad. Inramad. (27x27)
400 SEK | 2016-03-13 09:14 |
350 SEK | 2016-03-12 15:45 |
250 SEK | 2016-03-11 23:06 |
100 SEK | 2016-03-11 16:16 |
100 SEK | Startpris |