Färglitografi, motiv med troll. Signerad och numrerad. Inramad. (26,5x27)
300 SEK | 2016-03-12 15:46 |
250 SEK | 2016-03-11 23:07 |
100 SEK | 2016-03-11 16:16 |
100 SEK | Startpris |