Färglitografi, sagomotiv. Signerad och numrerad. Inramad. (36x25)
400 SEK | 2016-03-11 10:46 |
350 SEK | 2016-03-11 15:27 |
200 SEK | 2016-03-11 09:27 |
100 SEK | Startpris |