I form av björn vid trädstam. Stämplad. Kantnaggar, botten med stjärnspricka. (Höjd 66)
6 600 SEK | 2016-03-12 22:42 |
6 400 SEK | 2016-03-13 11:53 |
3 200 SEK | 2016-03-12 22:53 |
2 300 SEK | 2016-03-12 22:19 |
2 200 SEK | 2016-03-11 08:30 |
1 800 SEK | 2016-03-12 12:31 |
750 SEK | 2016-03-10 20:55 |
350 SEK | 2016-03-11 06:22 |
250 SEK | 2016-03-10 23:31 |
150 SEK | 2016-03-10 21:40 |
100 SEK | Startpris |