Skulpturerat och bemålat trä. Färgslitage, maskstungen, mindre lagningar. (Längd 62)
5 800 SEK | 2016-03-13 11:38 |
5 700 SEK | 2016-03-13 11:24 |
4 600 SEK | 2016-03-13 10:22 |
4 000 SEK | 2016-03-12 21:33 |
3 000 SEK | 2016-03-11 00:12 |
2 300 SEK | 2016-03-11 10:33 |
1 700 SEK | 2016-03-10 22:51 |
100 SEK | 2016-03-10 21:00 |
100 SEK | Startpris |