Förgylld och patinerad brons. På tre lejontassar. Löstagbara ljusmanschetter. En pipa med litet kantnagg på mynningen. (Höjd 30)
9 400 SEK | 2016-03-13 11:25 |
9 200 SEK | 2016-03-13 09:31 |
5 000 SEK | 2016-03-13 00:44 |
4 600 SEK | 2016-03-12 03:48 |
2 900 SEK | 2016-03-11 17:06 |
2 400 SEK | 2016-03-11 07:42 |
800 SEK | 2016-03-10 22:51 |
150 SEK | 2016-03-10 22:13 |
100 SEK | 2016-03-10 20:56 |
100 SEK | Startpris |