Olja på duk, bergslandskap med renar. Signerad. (58x71)
10 500 SEK | 2016-03-13 12:00 |
10 000 SEK | 2016-03-13 12:00 |
8 800 SEK | 2016-03-13 10:50 |
4 600 SEK | 2016-03-12 20:45 |
4 200 SEK | 2016-03-12 18:59 |
3 600 SEK | 2016-03-12 11:41 |
3 000 SEK | 2016-03-11 03:27 |
3 000 SEK | 2016-03-11 21:37 |
2 800 SEK | 2016-03-11 00:17 |
750 SEK | 2016-03-11 00:11 |
650 SEK | 2016-03-10 21:58 |
250 SEK | 2016-03-10 21:21 |
200 SEK | 2016-03-10 21:29 |
100 SEK | 2016-03-10 20:57 |
100 SEK | Startpris |