Olja på duk uppklistrad på pannå, landskap. Signerad. Ram med mindre färgbortfall. (19x22)
1 100 SEK | 2016-03-13 11:50 |
1 000 SEK | 2016-03-13 09:01 |
850 SEK | 2016-03-13 08:10 |
600 SEK | 2016-03-11 00:58 |
150 SEK | 2016-03-10 21:29 |
100 SEK | Startpris |