Olja på duk, figurscen. Signerad och daterad 81. (64x83)
1 500 SEK | 2016-03-13 11:33 |
1 400 SEK | 2016-03-13 12:01 |
850 SEK | 2016-03-11 17:03 |
400 SEK | 2016-03-11 16:02 |
200 SEK | 2016-03-11 06:29 |
100 SEK | Startpris |