Olja på pannå, stadsbild med figur. Signerad och daterad 36. (53,5x44)
8 000 SEK | 2016-03-13 11:46 |
7 800 SEK | 2016-03-13 11:59 |
6 800 SEK | 2016-03-13 11:54 |
4 800 SEK | 2016-03-13 03:24 |
4 400 SEK | 2016-03-13 08:47 |
4 000 SEK | 2016-03-13 08:38 |
3 400 SEK | 2016-03-12 13:32 |
3 000 SEK | 2016-03-12 11:51 |
1 600 SEK | 2016-03-11 10:56 |
1 000 SEK | 2016-03-10 23:26 |
950 SEK | 2016-03-11 00:10 |
850 SEK | 2016-03-10 22:59 |
550 SEK | 2016-03-10 21:27 |
100 SEK | Startpris |