Bronserad metall. För två ljus vardera. Färgslitage, en ljusarm med lagning. (Höjd 34)
3 400 SEK | 2016-03-13 09:30 |
3 200 SEK | 2016-03-13 11:49 |
2 300 SEK | 2016-03-13 11:37 |
1 700 SEK | 2016-03-11 19:14 |
1 500 SEK | 2016-03-11 08:32 |
950 SEK | 2016-03-11 14:28 |
450 SEK | 2016-03-11 07:50 |
200 SEK | 2016-03-11 06:24 |
150 SEK | 2016-03-10 22:13 |
100 SEK | 2016-03-10 21:42 |
100 SEK | Startpris |