Färglitografi, stilleben med seldon. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 120x125)
7 800 SEK | 2016-04-03 12:00 |
7 600 SEK | 2016-04-03 12:00 |
6 000 SEK | 2016-04-03 11:04 |
5 600 SEK | 2016-04-02 22:29 |
5 400 SEK | 2016-04-02 21:43 |
4 200 SEK | 2016-04-01 09:01 |
100 SEK | 2016-03-31 22:33 |
100 SEK | Startpris |