Olja på duk, interiör med naken kvinna. Signerad. (54x45)
4 600 SEK | 2016-04-03 09:19 |
4 600 SEK | 2016-04-03 11:58 |
3 800 SEK | 2016-04-03 11:06 |
3 400 SEK | 2016-04-03 07:54 |
2 700 SEK | 2016-04-02 20:47 |
2 400 SEK | 2016-04-01 10:28 |
1 000 SEK | 2016-03-31 21:38 |
100 SEK | 2016-03-31 21:30 |
100 SEK | Startpris |