Olja på duk, komposition. Signerad. Ram i stål. (92x74)
10 500 SEK | 2016-04-03 11:59 |
10 000 SEK | 2016-04-03 11:52 |
9 000 SEK | 2016-04-03 11:35 |
8 200 SEK | 2016-04-03 10:55 |
6 000 SEK | 2016-04-02 23:38 |
5 400 SEK | 2016-04-02 21:45 |
3 800 SEK | 2016-04-01 10:25 |
1 000 SEK | 2016-03-31 23:39 |
900 SEK | 2016-04-01 07:37 |
800 SEK | 2016-04-01 07:24 |
300 SEK | 2016-03-31 23:03 |
100 SEK | 2016-03-31 22:18 |
100 SEK | Startpris |