Olja på pannå, landskap med figurer. Signerad och daterad 47. (31x40)
2 200 SEK | 2016-04-03 11:30 |
2 100 SEK | 2016-04-03 11:51 |
1 500 SEK | 2016-04-03 10:45 |
1 300 SEK | 2016-04-03 11:07 |
850 SEK | 2016-04-03 10:04 |
500 SEK | 2016-04-01 14:02 |
250 SEK | 2016-03-31 22:40 |
100 SEK | Startpris |