Påklippt sigill med text: "1/3 kans BIÖRKNÄS". Ytrepor, liten stjärnspricka, mynning med kantnagg. (Höjd 22)
6 200 SEK | 2016-04-03 11:56 |
6 000 SEK | 2016-04-01 23:23 |
5 800 SEK | 2016-04-01 18:04 |
5 400 SEK | 2016-04-01 15:15 |
3 000 SEK | 2016-03-31 22:21 |
1 500 SEK | 2016-04-01 07:38 |
1 300 SEK | 2016-04-01 07:10 |
1 100 SEK | 2016-03-31 23:37 |
850 SEK | 2016-03-31 22:02 |
600 SEK | 2016-03-31 22:14 |
500 SEK | 2016-03-31 21:09 |
400 SEK | 2016-03-31 21:52 |
300 SEK | 2016-03-31 21:02 |
100 SEK | Startpris |