Träskuren skopa. Signerad och daterad 1924. Mindre torrspricka. (Längd 31)
1 700 SEK | 2016-04-02 16:53 |
1 600 SEK | 2016-04-03 07:55 |
1 000 SEK | 2016-04-02 23:53 |
850 SEK | 2016-04-01 21:06 |
150 SEK | 2016-04-01 14:22 |
100 SEK | 2016-03-31 22:49 |
100 SEK | Startpris |