Olja på pannå, fjällandskap. Signerad. I ram med skuren dekor. (64x51)
5 400 SEK | 2016-04-03 11:59 |
5 200 SEK | 2016-04-03 10:02 |
5 000 SEK | 2016-04-03 11:15 |
4 200 SEK | 2016-04-03 11:10 |
2 500 SEK | 2016-04-03 04:09 |
2 400 SEK | 2016-04-01 14:53 |
2 300 SEK | 2016-04-01 14:28 |
700 SEK | 2016-04-01 07:11 |
300 SEK | 2016-03-31 22:39 |
200 SEK | 2016-03-31 21:30 |
100 SEK | Startpris |