Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (48x64)
650 SEK | 2016-04-03 11:44 |
600 SEK | 2016-04-02 10:34 |
500 SEK | 2016-04-02 16:41 |
300 SEK | 2016-04-01 18:59 |
250 SEK | 2016-04-01 07:38 |
200 SEK | 2016-03-31 22:33 |
150 SEK | 2016-03-31 21:14 |
100 SEK | 2016-03-31 21:08 |
100 SEK | Startpris |