Färglitografi, motiv med dansande par. Signerad och numrerad. Inramad. (55x39)
1 200 SEK | 2016-04-03 08:42 |
1 100 SEK | 2016-04-03 08:04 |
1 000 SEK | 2016-04-02 21:34 |
850 SEK | 2016-04-03 04:12 |
750 SEK | 2016-04-01 17:37 |
750 SEK | 2016-04-01 23:24 |
500 SEK | 2016-04-01 11:45 |
100 SEK | 2016-04-01 07:38 |
100 SEK | Startpris |