Blått och glas. Med dekor av kvinnoansikte och fågel. Signerad Orrefors Ariel nr 423-E6 Edwin Öhrström. Mindre beläggningar, 2st. stötskador. (Höjd 19)
5 000 SEK | 2016-04-03 10:23 |
4 800 SEK | 2016-04-03 11:48 |
3 000 SEK | 2016-04-02 19:59 |
2 200 SEK | 2016-04-02 00:29 |
1 000 SEK | 2016-04-01 17:15 |
500 SEK | 2016-04-01 16:06 |
150 SEK | 2016-04-01 13:41 |
100 SEK | 2016-03-31 22:51 |
100 SEK | Startpris |