Med förgyllning och handmålad dekor. Kaffekoppar 10st, kaffefat 8st, assietter 9st samt kakfat. Mindre förgyllningsslitage. (Höjd 7, diameter 7,5)
500 SEK | 2016-04-03 11:12 |
450 SEK | 2016-04-02 23:38 |
300 SEK | 2016-04-02 20:45 |
150 SEK | 2016-04-01 14:32 |
100 SEK | 2016-03-31 23:10 |
100 SEK | Startpris |