Kopparstick, "Epilogen". Signerad och daterad 1983. Inramad. (70x55)
2 500 SEK | 2016-04-03 11:59 |
2 400 SEK | 2016-03-31 18:56 |
2 100 SEK | 2016-04-03 11:15 |
100 SEK | Startpris |