Lackad metall. Stämplad. Ställvis med färgslitage. (Höjd som på bild 145)
15 000 SEK | 2016-06-05 12:05 |
14 500 SEK | 2016-06-05 12:01 |
13 000 SEK | 2016-06-05 11:55 |
8 200 SEK | 2016-06-04 21:50 |
8 000 SEK | 2016-06-04 19:03 |
650 SEK | 2016-06-03 05:23 |
500 SEK | 2016-06-02 22:38 |
500 SEK | 2016-06-04 13:30 |
200 SEK | 2016-06-02 22:46 |
100 SEK | 2016-06-02 19:35 |
100 SEK | Startpris |