Färglitografi, "Lekande Zebror". Signerad och numrerad. Inramad. (50x65)
2 600 SEK | 2016-06-05 12:00 |
2 500 SEK | 2016-06-05 11:50 |
2 300 SEK | 2016-06-05 08:55 |
2 200 SEK | 2016-06-04 22:27 |
2 200 SEK | 2016-06-04 23:58 |
2 000 SEK | 2016-06-04 13:51 |
1 900 SEK | 2016-06-04 21:54 |
1 500 SEK | 2016-06-04 11:22 |
800 SEK | 2016-06-03 15:43 |
500 SEK | 2016-06-03 10:44 |
400 SEK | 2016-06-03 10:44 |
250 SEK | 2016-06-03 09:57 |
150 SEK | 2016-06-02 22:13 |
100 SEK | 2016-06-02 20:50 |
100 SEK | Startpris |