Olja på duk, musicerande män. Signerad och daterad 1982. (40x32)
2 300 SEK | 2016-06-05 11:53 |
2 200 SEK | 2016-06-05 11:17 |
1 500 SEK | 2016-06-03 23:28 |
1 000 SEK | 2016-06-03 12:59 |
650 SEK | 2016-06-03 18:00 |
250 SEK | 2016-06-03 11:37 |
100 SEK | 2016-06-02 22:01 |
100 SEK | Startpris |