Förgylld brons. Fötter med maskaroner. Botten med spegelglas. Mindre fläckar och repor. (Diameter 26)
5 000 SEK | 2016-06-05 11:34 |
5 000 SEK | 2016-06-05 11:51 |
4 000 SEK | 2016-06-03 22:36 |
3 200 SEK | 2016-06-03 18:11 |
2 300 SEK | 2016-06-03 08:23 |
1 300 SEK | 2016-06-02 19:39 |
1 000 SEK | 2016-06-02 22:02 |
700 SEK | 2016-06-02 19:40 |
600 SEK | 2016-06-02 19:09 |
100 SEK | Startpris |