Olja på duk, landskap hund och byte. Osignerad. Ram med dekorbortfall, duk med reva. (61x79)
3 400 SEK | 2016-06-05 11:51 |
3 200 SEK | 2016-06-05 07:06 |
2 900 SEK | 2016-06-05 11:32 |
2 600 SEK | 2016-06-04 22:26 |
100 SEK | Startpris |