Skulptur i brons, hundpar. Signerad. Gjutarstämpel F.Barbedienne Fondeur. Proveniens: Johan Max Weisz (d.1937), reklamchef Delka Skoindustri i Österike. Sedan arv inom familjen. (Längd 47)
8 000 SEK | 2016-06-03 23:56 |
8 000 SEK | 2016-06-05 12:00 |
7 600 SEK | 2016-06-05 11:56 |
6 600 SEK | 2016-06-05 10:43 |
2 500 SEK | 2016-06-02 22:46 |
1 200 SEK | 2016-06-02 22:45 |
600 SEK | 2016-06-02 21:57 |
500 SEK | 2016-06-02 21:00 |
100 SEK | 2016-06-02 19:11 |
100 SEK | Startpris |