Kopparstick. Signerad och numrerad. Inramad. (63x49)
2 100 SEK | 2016-06-04 18:23 |
2 000 SEK | 2016-06-03 20:19 |
150 SEK | 2016-06-02 21:18 |
100 SEK | Startpris |