I form av båt. På ställning i bemålat trä. Signerad Bertil Vallien. Enstaka repor, minimalt kantnagg. (Längd 23)
1 200 SEK | 2016-07-31 11:49 |
1 100 SEK | 2016-07-31 11:45 |
1 000 SEK | 2016-07-31 11:28 |
750 SEK | 2016-07-31 11:11 |
550 SEK | 2016-07-31 10:38 |
150 SEK | 2016-07-28 23:27 |
100 SEK | 2016-07-28 18:36 |
100 SEK | Start price |