Dalmålning, figurscen. Osignerad. Inramad. Veck, mindre repor. (95x128)
2 600 SEK | 2016-08-21 11:58 |
2 500 SEK | 2016-08-21 11:47 |
550 SEK | 2016-08-21 00:01 |
350 SEK | 2016-08-20 12:46 |
300 SEK | 2016-08-20 11:26 |
250 SEK | 2016-08-19 19:57 |
200 SEK | 2016-08-19 16:33 |
150 SEK | 2016-08-19 12:19 |
100 SEK | Startpris |