Olja på pannå, figurkomposition. Signerad. Ram med dekorskador. (33x45)
1 400 SEK | 2016-08-21 11:50 |
1 300 SEK | 2016-08-21 10:07 |
1 200 SEK | 2016-08-20 20:50 |
100 SEK | Startpris |