Interiör med figurer. Osignerad. I sengustaviansk ram. Slitage, ramen maskstungen. (57x47)
1 700 SEK | 2016-08-21 11:56 |
1 600 SEK | 2016-08-21 11:46 |
1 400 SEK | 2016-08-21 11:13 |
1 200 SEK | 2016-08-21 00:53 |
600 SEK | 2016-08-20 21:42 |
500 SEK | 2016-08-19 11:23 |
150 SEK | 2016-08-18 21:36 |
100 SEK | Startpris |