Olja på duk, figurscen. Osignerad. Oramad. (62x76)
1 700 SEK | 2016-08-20 22:21 |
1 600 SEK | 2016-08-21 11:51 |
1 400 SEK | 2016-08-20 20:01 |
100 SEK | Startpris |