Kopparstick, "A Swedish Tragedy". Signerad och numrerad. Inramad. (47x37)
1 900 SEK | 2016-08-21 10:39 |
1 800 SEK | 2016-08-21 12:00 |
1 300 SEK | 2016-08-21 11:34 |
800 SEK | 2016-08-21 09:50 |
650 SEK | 2016-08-21 10:09 |
450 SEK | 2016-08-19 07:13 |
100 SEK | Startpris |