114. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "A Swedish Tragedy". Signerad och numrerad. Inramad. (47x37)

Varenr 206187

21 August 2016 12:00

Hammerslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 900 SEK2016-08-21 10:39
1 800 SEK2016-08-21 12:00
1 300 SEK2016-08-21 11:34
800 SEK2016-08-21 09:50
650 SEK2016-08-21 10:09
450 SEK2016-08-19 07:13
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms