Färglitografi, interiör med figurer. Signerad. Inramad. (40x57)
550 SEK | 2016-08-21 11:42 |
500 SEK | 2016-08-20 20:41 |
400 SEK | 2016-08-20 18:22 |
350 SEK | 2016-08-20 16:58 |
300 SEK | 2016-08-20 12:12 |
250 SEK | 2016-08-20 15:16 |
100 SEK | 2016-08-19 09:43 |
100 SEK | Startpris |