Olja på duk, hamnbild med figurer. Signerad och daterad 1932. (65x80)
2 100 SEK | 2016-08-21 10:28 |
2 000 SEK | 2016-08-19 15:08 |
1 600 SEK | 2016-08-19 09:18 |
100 SEK | Startpris |