Färglitografi, "Hjort". Signerad och numrerad. Inramad. (25x33)
1 400 SEK | 2016-08-19 17:37 |
1 300 SEK | 2016-08-20 22:31 |
1 100 SEK | 2016-08-20 09:59 |
900 SEK | 2016-08-19 13:37 |
250 SEK | 2016-08-18 22:01 |
150 SEK | 2016-08-18 20:46 |
100 SEK | 2016-08-18 20:42 |
100 SEK | Startpris |