Färglitografi, figurscen. Signerad. Inramad. (40x36)
650 SEK | 2016-08-20 17:17 |
600 SEK | 2016-08-20 23:41 |
400 SEK | 2016-08-20 16:59 |
350 SEK | 2016-08-20 12:57 |
200 SEK | 2016-08-20 09:10 |
100 SEK | 2016-08-19 10:48 |
100 SEK | Startpris |